Vakıfbank İnternet Bankacılığı Sistem Hatası!

Mehmet A. |

Vakıfbank Internet Banka şubesinin ayın 15 ve 16'sında kilitlendiğini bilmeyen yoktur. Ancak, bugün ayın 24'u ve ben sabah 09'dan itibaren saat 15'e kadar EFT yapmaya çalıştım ancak olmadı. "Sistem hatası. Lütfen sonra tekrar deneyin. " Benzer şekilde, son günü gelmiş faturalarımın ödemesini yapmaya çalışıyorum, yine aynı hata mesajı. Bankada param var ama EFT yapamıyorum, ödeme yapamıyorum ve bu yüzden gecikme faizi ödemek zorunda kalacağım. Bir banka nasıl bu kadar sorumsuz olabilir?

Etiketler :

İnternet Bankacılığı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet A.
  25 Nisan
  12:26

  Sayin Vakifbank yetkilileri, eger sorunlarimizi size bildirdigimizde cozum uretseydiniz zaten burada yazmak geregi duymazdik. Kopyala-yapistir standart cevaplar ile belki konuya asina olmayanlari oyalayabilirsiniz ancak beni ikna etmeniz pek kolay degil.

  Size sadece 1762244 no.lu sikayeti okumanizi tavsiye ediyorum. Ozetle, telefon bankaciliginiz da internet bankaciliginiz kadar e-ri-si-le-mez durumda, saygilarimla.

 • 25 Nisan
  10:35

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir.
  Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  VAKIFBANK
  Sorun Çözelim