Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifrem Gelmiyor.

Muhammed Kasım A. |

Geçen hafta hattımı Avea'dan Turkcell'e taşıdım ancak numara değiştirmedim. Sadece operatör değiştirdim. Bankayı aradım. bloke olmuş operatör değişikliğinden dediler. Açıyoruz dediler. Ancak açılmadı. Yani hala mesaj gelmiyor. Operatörü arıyorum. Bizlik bir şey yok. Tüm sms işlemleriniz aktif diyorlar.

Başka banka dan sms şifrem geliyor. Sadece Vakıfbank'tan gelmiyor. Yine aradım Vakıfbank'ı. bizlik birşey yok diyorlar. Vakıfbank ın en kısa sürede sorunumu çözmesi gerekiyor. Maaşımı da bu bankadan almaktayım. Lütfen artık internet bankacılığı mı aktif hale getiriniz. Sorunumu çözünüz.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammed Kasım A.
  04 Haziran
  15:50

  bundan sonra şikayet edecek başka bir durumum olacağını sanmıyorum. yeterki şu sorunumu çözünüz. sisteminizdeki bir sıkıntıdan dolayı böyle olduğunu düşünüyorum. en kısa zamanda tarafıma cevabının iletilmesini talep ediyorum. şimdiden söyleyeyim sorun kesinlikle operatör kaynaklı değil. ilginiz için tekrar teşekkürler.

 • 04 Haziran
  12:02

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr