15 Nisan 2013

Vakıfbank İnternet Bankacılığı İşkencesi!

Her ayın 15'inde internet bankacılığında büyük sorunlar yaşıyoruz. Bugün saat 09:30'dan bu yana internet bankacılığını kullanarak hisse senetleri işlemleri yapmaya çalışıyorum ama ne yazık ki yine herzamanki gibi sorunla karşılaşıyorum.

Yaklaşık 1, 5 saattir bir işlemi gercekleştiremedim. Bugün sabah yapmayı düşündüğün işlemi gerçekleştiremedim ve bundan dolayı da yaklaşık 600 tl zarar ettim. Vakıfbank bu kadar mı çaresiz de her ayın 15-16sında internet bankacılığındaki bu sorunu çözemiyor?

Bu şikayetimi vakifbank.com.tr adresinden de iletmeye çalıştım, ancak halen siteye bağlanamadım gülünç bir durum inanın.

Zafer 55 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış ve 18.04.2013 tarihinde cevaplanmıştır. Bildiriminizin sonucunu belirtmiş olduğunuz mail adresinden kontrol edebilirsiniz. VAKIFBANK Sorun Çözelim

  • Zafer06 Mayıs 2013

    halen sorun çözelim ekibiniz beni arayacak

  • VakıfBank Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön