21 Ocak 2014

Vakıfbank İnternet Bankacılığı Çok Yavaş!

Vakıfbank internet bankacılığı işlemleri sitenin yavaş olması zaman zaman kendini kapatması ve birçok bankada bulunan örneğin kredi kartı taksitlendirme vb gibi işlemlerin yapılamaması gibi eksikliklerden ötürü çok kullanışlı değildir, durumun düzeltilmesini eksikliklerin giderilmesini rica ediyorum.

Aynı zamanda ATM'lerin her yerde bulunamaması ve para yatırma vb gibi işlemlerin birçok ATM'de yapılamaması da Vakıfbank adına üzücü; biz müşteriler adına da can sıkıntısına sebep olmaktadır.

Bu yüzyılda hala teknolojide yararlanamamanın nedenini anlamak hakikaten zor olmaktadır. Müşterilerin işlerini kolaylaştırmak adına lütfen biraz çaba sarf ediniz, telefon bankacılığı da zaten tamamen bir facia!

Soner 100 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön