11 Nisan 2013

Vakıfbank İnternet Bankacılığı!

Maaş anlaşmalı olarak bankanıza geçtikten sonra ınt. bankacılık hizmetinden yararlanmak istedim, anne kızlık soyadı beyanı için şubeye gitmem söylendi, 2 dk lik işlem yarım saat sürdü ve tamam dendi,sonuç yok ..1-2 gün sonra tekrar gittim must temsilcisinin tekrar istediği kimlik fotokopisine ''internet bankacılığı içindir'' yazdım diye sizin iş bugün olmaz belki yarın dendi.

Ertesi gün tekrar gittiğimde ilk gittiğim temsilci siz kendinizi yanlış ifade ediyorsunuz demez mi? interaktif bankacılık için anne kızlık soyadı beyanı verdiğimi söylüyorum,tamam işleminizi tekrar kontrol edelim diyeceğine hala yanlış ifadeden bahsediyor.vaktim kısıtlı ve boş yere vakit harcadığım için mağdurum .

Serkan 68 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 19 Nisan 2013

    telefon ile geri dönüş yaparak sorunu çözme yerine mail göndererek hala kimlik ve banka bilgilerini istemeniz müşterileriniz ile ne kadar alakadar olduğunuzun ve müşteri memnuniyetinizin göstergesidir.interaktif bankacılık hizmetinden yararlanmak istemiyorum..

  • VakıfBank Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön