21 Mart 2013

Vakıfbank İnternet Bankacılığı!

169***5'nolu size ulaştırdığım şikayetim üzerine bana gönderilen mailde ilgili kurum “Anında Şifre" bölümünden sorunu çözebileceğimi söylemiştir ancak orada istenen bilgiler arasında benim kartımın son geçerlilik tarihi isteniyor ancak benim kartımda böyle bir bilgi yazmamaktadır. ve 4440724 nolu telefondan sizlere yine ulaşamamaktayım.

Ayrıca ben anında şifre bölümünden denemeden size mail neden yazayım? denedim mümkün olmadığını anlayınca sizlere şikayet olarak ulaşmak istedim. İlgili kuru ne telefonu açmaktadır ne şikayetlerime doğru düzgün cevap vermektedir acil olarak bana telefon aracılığı ile ulaşıp sorunumu çözmenizi rica etmekteyim.

Enis 79 Okunma

Cevaplar

  • Enis 23 Mart 2013

    1694325 ve 1697647 şikayetlerim sonucunda cevap olarak "www.sikayetvar.com" a kurum tarafından tarafıma dönülüp sorunum çözüleceği cevabı verilmiştir. ancak bu cevap ile kurum hem beni hemde siteyi kandırmaktadır kaç gün geçmesine ve işimin acil olduğumu belirtmeme rağmen bana dönüş yapılmamıştır yalnızca internet üzerinde kurum imajlarının kötü görünmemesi amacı ile dönülecek denmektedir. Geri dönülme yoktur şikayetimin hallolması üzerine tarafıma dönüş yapılmasını rica ediyorum.

  • VakıfBank Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön