09 Ağustos 2014

Vakıfbank İnternet Bakacılığında Ücretsiz EFT Hakkımı Vermedi!

Yıllardır Vakıfbank'ın hem ticari hemde bireysel müşterisiyim. Şuan bankanızın biri bana ait olmak üzere 3 adet pos cihazı kullanıyorum (sizden başak hiçbir bankanın pos cihazını kullanmıyorum), bakanızdan 2 adet kredi kullanıyorum, 2 adet kredi kartı kullanıyorum, otomatik ödeme talimatlarım var vs. bunun karşılığında bana aylık 20 adet ücretsiz EFT hakkı vermiştiniz.

Şimdi bunu kaldırdınız tekrar bankanıza baş vurduğumda bana sınırsız gümüş tarife 672 tl+ BSMV sini ödeyin size aylık yine 20 adet ücretsiz EFT hakkı verelim denildi. Sizden isteğim bana yine aylık 20 adet ücretsiz EFT hakkı vermeniz. Aksi taktirde sizle çalışmamı tekrar gözden geçireceğimi bilmeniz bildirmek istedim.

Yilmaz 531 Okunma

Cevaplar

  • Yilmaz 21 Ağustos 2014

    Şikayetimi yazalı 2 hafta oldu önce tekrar ücretsiz eft haklarım döndü 3 veya 4 gün tekrar ücretsiz eft yaptım sonra tekrar ücretli oldu.Ben bu işten hiçbirşey anlamadım.Acaba vakıfbank anladıysa beni arayıp yaptıklarını bi anlatsınlar. Yoksa vakıfbank bu işte ne kadar ciddi olduğumu görecek.

  • VakıfBank Temsilcisi11 Ağustos 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön