Vakıfbank İndirim Sözünü Tutmadı.

F. Emre K. |

Opet 'ten 4 adet 75 TL harcamaya 30 TL ekstre indirimi kampanyasına katıldım. Katılım mesajlarını yolladım, onay mesajı geldi. Vakıfbank bu kampanyada katılımım olmadığı nedeniyle ekstre indiriminin yapılmadığı yönünde yazılı bir açıklamada bulundu. Ayrıca katılım ve onay mesajlarını kendilerine yolladığım takdirde değerlendirme yapılacağını söylediler. Yaklaşık 10 gün önce yollamama rağmen bir daha hiç bir şekilde tarafıma dönüş yapılmadı. Bankaya fax yolu ile tekrar başvuruda bulundum yine bir açıklama yapılmadı. Ben haklılığımı ispatladığım halde kendileri resmen 30 TL 'yi ört bas ettiler. Aynı şekilde ağustos ayında da 50 TL mi yediler. Kendilerini bankalar birliğine şikayet edeceğim.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Şubat
  11:54

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr