Vakıfbank İletişimde Ve Müşteriye Davranışta Sıkıntı Var!

Tansu E. |

Vakıfbank Gümüşhane şubesinde güvenlik görevlisi B. T. ve 2 numaralı kasa sorumlusu H. K.'nin yaşlı bir teyzeye ters davranması üzerine ve gerekli yardımda bulunmamaları üzerine uyarı almalarını hatta disiplin cezası almalarını istiyorum. Bu tür yerlerde çalışacak kişilerin iletişim dersi alması gerekiyor. Ayrıca teyze güvenlik görevlisinden işlem yapmada yardımcı olmasını istedi artist artist tavırlarda bulunarak bekle dedi. Teyzenin iki saatten fazla bekleyişinden sonra sırası geldiğinde kasa sorumlusu işlemin öğleden sonra kapatıldığını ancak işlemin öğleden önce gerçekleşebileceğini söyledi. Madem öyle güvenlik görevlisinin bu konuda bilgilendirilmesi gerekiyordu.

Etiketler :

Şube Sıra-Bekleme Şube Personel Davranışı Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Aralık
  11:03

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr