Vakıfbank İle İletişim Kuramıyorum!

Zeynep S. |

Şikayetim Vakıfbank müşteri hizmetleri. Arıyorum kredi kartımı iptal ettireceğim ancak bir türlü müşteri temsilcisine bağlanamıyorum. Bankadan da kapatma olmuyormuş. Sürekli orayı tuşla burayı tuşla deniliyor. Birebir görüşeceğim bir insan çıkmıyor telefona.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeynep S.
  06 Kasım
  11:30

  lütfen matbu şeyler yazıp göndermeyin .. kredi kartınızı kullanmıyorumm. ve kapatılmasını istiyorum.. kapatamadığm için yanlışlıkla alışveriş yaptım. ilçede vakıfbank olmadığı içinde ödemesini yapamıyorum.. bana dönüş yaparsanız sevinirim..

 • Zeynep S.
  26 Eylül
  11:46

  ben o numarayı aradım zaten ama bi türlü müşteri temsilcisi çıkmıyor.. siz beni arayın o zaman biz size ulaşamıyoruz.. ve sorunlarımızı çözün oraya boşuna yazmasyın bari sorun çözelim diye bana dönüş yapan olmadı ayrıca ..

 • 18 Eylül
  14:54

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr