Vakıfbank İkinci Sınıf Müşteri Muamelesi Yaptı!

Alimetin G. |

Vakıfbank kredi kartından nakit avans çektim ama işlem ücretiyle birlikte bütün parayı ödedim. Daha sonra bir mesaj 58 tl borcunuz var. Gittim bu nedir acaba dedim kart ücreti dediler tamam da zaten kartı bir nakit avans kullandım başka hiçbir şekilde kullanmadan kart aidatı ödettiler. Sabah 9'da gittim ödemek için normal vatandaş olarak gittim, sıra aldım 25 yazıyordu.

Neyse beklemeye başladım ama 3 saat geçti hala bekliyorum sonra önümde oturan bayanın numarasına baktım 5 bayan açıldığından beri bekliyormuş. Beklerken de gelen kartla fiş alıyor hemen sıraya geçiyor. Neymiş ilk önce müşterilerimize bakıyoruz deyince benim tepem attı. 4 saattir bekliyorum sıra gelmiyor.

Etiketler :

Şube Sıra-Bekleme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Ocak
  14:02

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr