Vakıfbank İki Gündür Boş Yere Çaba Veriyorum.

Nurcihan G. |

Kredi kartımdan dolar üzerinden alışveriş yaptım, sonrasında ödemeyi son ödeme tarihinden bir gün sonra yaptım. Bir ay sonra gelen ekstrede dolar borcumun TL'ye çevrilerek gecikme faizi uygulandığını gördüm. Müşteri hizmetlerini arayıp bilgi aldığımda doların ayrı bir şekilde kredi kartı hesabımda beklediğini ve bana iade edilebileceğini söylediler. Talimatım üzerine işlem yapıldığı mesajı geldi fakat şu an herhangi bir para yatırılmadı. Üstelik konu ile ilgili görüştüğüm herkes başka bir şey diyor. Dünden beri iki saatim bu işe gitti ve bankaya da bizzat gitmeme rağmen sonuç alamadım. Bankanın hizmetinden hiçbir şekilde memnun kalmadım. Bu bankayla ilk sorun değil üstelik.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ocak
  16:00

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr