Vakıfbank İade İşlemi Yapılmıyor!

Sabri A. |

Bir süre önce Marmara Park Adidas Mağazasından almış olduğum tekstil ürününü beden uyuşmazlığı sebebi ile geri iade ettim. Benden işlem fişi ile faturayı istediler teslim ettim. Bankanın işlemi iptal edeceğini söylemelerine rağmen Vakıfbank tarafından herhangi bir işlem yapılmamasına karşın üstelik iade ettiğim; elimde olmayan ürünün 2.taksidini de bana ödettiler. Adidas firmasına 3 defa gittim ve iade işlemimi bankaya ilettiklerini söylediler. Tekrar iletilmesi için faks çektirdim ve bankadan hiçbir yanıt alamadım. Vakıfbank bir işlemi yapmaktan bu kadar mı aciz olabilir merak ediyorum. Müşteri işlemleri bir konuyu çözmekte bu kadar mı vasıfsız davranabilir? Yazık Vakıfbank!

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sabri A.
  17 Kasım
  22:07

  Vakıfbank firmasından sisteme gönderilen mesaj dışında hiçbir geri dönüş alamadım.

 • 14 Kasım
  11:01

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr