Vakıfbank Hukuksuz Hesap İşletim Ücreti Kesintisi!

Hasan A. |

Vakıfbank vadesiz hesabımın yanında internet bankacılığını aktif kullanmama rağmen bugüne kadar kesmedikleri hesap işletim ücretini 2 ayda 5 kere kestiler. Bankayla sözleşme yaparken bankacıyla konuşuyorsunuz ve diyor ki internet bankacılığı kullanırsanız Hesap İşletim Ücreti ödemezsiniz.

Mağduriyetimin giderilmesi için aradım müşteri hizmetlerini ve haklı olduğumu belirtti iade süreci için yetkili kişilere durumun iletileceğini ve 3 iş günü içinde arayacaklarını söylediler. 3 gün çoktan geçti ne arayan var ne soran. Müşteriden her şeyi faizle geri alırsınız. Ama kendi hatanızda geri dönüş bile yapmazsınız. Bu para beni zengin etmez ama usulsüz olduğu için hakkımı talep ediyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Kasım
  15:05

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr