06 Şubat 2014

Vakıfbank Hesap Kesim Tarihi Neden Her Ay Farklı?

Maaşım yattığı için mecburiyetten Vakıfbank'ı kullanıyorum! Ancak uygulamaları her aşamada müşterinin aleyhine... Her ay maaşın hafta sonuna denk gelmesine göre kredi kartı hesap kesim tarihi değişiyor. Yani iki tarih arası 10 günü geçmeyecek şekilde ödemeye göre tarih ayarlanıyor.
Başka hiçbir bankada görmediğim bir uygulama.

Sürekli olarak banka her adımı kendine yontacak yöntemler geliştiriyor. Ödeme 10 gün yerine 12 gün olmasın diye benim alışverişimi kısıtlıyor. Böyle olunca da ben sahip olduğum diğer banka kartlarını kullanıyorum.

Güya burada Vakıfbank kâr ediyor. Ben hesap kesim tarihimin sabit olmasını istiyorum. İlk başta da söylediğim gibi mecburiyetten kullanıyorum Vakıfbank'ı.

Ayhan 463 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan 09 Mayıs 2017

    Hiç kimsenin bir şey çözdüğü falan yok...

  • VakıfBank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön