07 Şubat 2014

Vakıfbank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Assist Müşteri hizmetlerinden çalışıyorum. Şirketimizin yaptığı anlaşmaya istinaden Vakıfbank hesap kartları verildi. Verilirken kart işletim ücretleri alınmayacak mı diye tekrar tekrar soruldu ve alınmayacağı teyid bilgisi verildi.

Ve bu bilgi verildikten sonra 3-4 ay hiç bir ücret alınmadı. Sonrasında geçen bütün ayların ücretleri yansıdı. Banka müşteri hizmetleri hiç bir şey bilmiyorlar. Kartı veren şubeye ise telefondan kat'iyen ulaşılamıyor.

Vakıfbank işleyişi çok güzel!

Zeynel 108 Okunma

Cevaplar

  • Zeynel26 Şubat 2014

    Yani arkadaşlar 2 hafta sonra geri dönüş yapıldı, oda mail ile. Diğer bankalar hem arıyorlar hemde alternatif çözüm yolu sunabiliyorlar.

  • Zeynel26 Şubat 2014

    Vakıfbank hiç bir işi çözemiyor, ne müşteri hizmetleri nede genel müdürlük.

  • VakıfBank Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön