30 Haziran 2014

Vakıfbank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Annem emekli Vakıfbank personeli (Sinop Şb) olup geçmişte hesap işletim ücretinden muaf bulunmakta idim ve tarafıma hesap işletim ücreti muafiyetimin kalktığı ile ilgili sms eposta veya arama yolu ile hiç bir bilgilendirme yapılmadı.

Bu sebepten açılan hesabımdan 28/06/2014 tarihinde alınan hesap işletim ücreti iadesini aksi taktirde GM'nize durumu belirten gerekli bilgilendirmeyi yapacağımı, aksiyon alınmaz ise Bankalar Birliği ve Hakem Heyetine başvuru sağlayacağımı belirtirim.

Görkem 606 Okunma

Cevaplar

  • Görkem01 Temmuz 2014

    Daha önce muafiyetimin bulunduğu hesap işletim ücreti ile ilgili BDDK gereği zorunlu olduğunuz muafiyetimin kaldırıldığı ile ilgili bilgilendirme bankanız aracılığı ile tarafıma hangi tarihte hangi kanal ile yapılmıştır bunu öğrenmek istiyorum?

  • VakıfBank Temsilcisi30 Haziran 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön