Vakıfbank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Görkem İ. |

Annem emekli Vakıfbank personeli (Sinop Şb) olup geçmişte hesap işletim ücretinden muaf bulunmakta idim ve tarafıma hesap işletim ücreti muafiyetimin kalktığı ile ilgili sms eposta veya arama yolu ile hiç bir bilgilendirme yapılmadı.

Bu sebepten açılan hesabımdan 28/06/2014 tarihinde alınan hesap işletim ücreti iadesini aksi taktirde GM'nize durumu belirten gerekli bilgilendirmeyi yapacağımı, aksiyon alınmaz ise Bankalar Birliği ve Hakem Heyetine başvuru sağlayacağımı belirtirim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Görkem İ.
  01 Temmuz
  11:09

  Daha önce muafiyetimin bulunduğu hesap işletim ücreti ile ilgili BDDK gereği zorunlu olduğunuz muafiyetimin kaldırıldığı ile ilgili bilgilendirme bankanız aracılığı ile tarafıma hangi tarihte hangi kanal ile yapılmıştır bunu öğrenmek istiyorum?

 • 30 Haziran
  15:19

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr