Vakıfbank Hesap İşletim Ücreti İadesini İstiyorum!

Dursunali C. |

Vakıfbank öğrenci olduğum halde hesap işletim ücreti kesmiş. Hesap yaklaşık 1 yıl önce açıldı, burs hesabı, 150 lira burs yatıyor, 67 lirasını Vakıfbank kesmiş. Her ay için kesim yapılmamıştı, bu sefer toplu kesim yapılmış, ben öğrenciyim, 150 lira burs yatıyor ve neredeyse yarısını Vakıfbank kesmiş.

Her ay kesim yapılmıyor, canları istediklerinde kesiyorlar sanırım, her ayın belli bir günü kesim yapılıyormuş (bankada görevlinin söylediğine göre), bunu neden biriktirerek yaptılar anlam veremiyorum. Bu işlemin son bulmasını ve öğrenciliğim süresince kesilen bu ödemelerin iadesini talep etmekteyim. Bununla ilgili gereken hassasiyetin gösterilmesini istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ocak
  10:51

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr