Vakıfbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Yunus Emre M. |

Vakıfbank bankomat kartım yaklaşık 7 yıl önce başbakanlık bursu için çıkmıştı her lise bittiğinde kesilmiş olup bu para daha sonra üniversiteye başladım. Düzenli olmasa bile genellikle kartıma para yatıyordu ve ben şu an öğrenciyim. Hesap işletim ücreti hakkında en ufak bir bilgim yok ve böyle bir bilgi verilmedi. Ailemden tekrar para istemek zorunda kalmak istemiyorum. 92.40 tl kesmekte nedir? Bunu anlamış değilim.

Eğer bunun hukuksal zorunluluğu varsa anlarım fakat bir öğrenci olarak direk bu miktarda para kesilmesi beni zor durumda bırakıyor. 92.40 tl çok yüksek bir meblağ değil ama ailemin durumu söz konusu olunca bu benim için büyük bir meblağ ve tekrar iadesini talep ediyorum yada en mantıklı bir cevap!

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Aralık
  16:17

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr