Vakıfbank Hesabımı Kapatmıyorlar.

Birol T. |

Bankanızın 6 yıldır müşterisiyim, son 3 yıldır ise maaşımı bankanızdan almamama rağmen aktif olarak kredi kartınızı kullanmaya devam ediyorum. Sivas'ta ikamet ettiğimden Gümüşhane'de bulunan vadesiz ve buna bağlı yatırım hesabını kapattırmak istedim.

Çağrı merkezi şubeye yönlendirdi. Şubedeki müşteri ilişkileri gişeye, gişede müşteri ilişkileri bölümüne yönlendirdi! Daha sonra müdür yardımcısına çıktım, durumu anlattım. Elimde hazır bulunan dilekçeyi aldı. Kendisi halledeceğini belirtti. Aradan 2 gün geçmesine rağmen halen söz konusu hesaplar açık görülmektedir. Talebimi çözmezseniz bankanız da ki tüm hesaplarımı kapattıracağım. Bahsedilen şube: Vakıfbank Sivas Şubesi Başvuru Tarihi: 01.04.2015.

Etiketler :

Banka Kartı İptal Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Nisan
  11:44

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr