Vakıfbank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesiliyor!

Cebrail A. |

Gaziantep Şehitkamil Gazimuhtar Vakıfbank şubesinden 09. 01. 2012 tarihinde belediyeye işe başladığım için maaş kartı çıkarttım. Bankomat kartı için başvurduğumuzda herhangi birşey dememelerine rağmen daha yeni farkettim ki benden her ay düzenli olarak 4. 20 TL'lik hesap işletim ücreti adı altında para kesmişler. Bununla ilgili belediyeyi aradığımda ise böyle birşeyin olmaması gerektiği ve protokolünde bu yönde yapıldığını ifade ettiler.

Bankaya gittiğimde ise böyle bir kesinti için müşteriye bilgi verilmediğini ve bunun yasal olduğunu söylediler. Halende kesinti yapmaya deva ediyorlar. Kesintinin iade edilmesini ve bir daha kesinti olmamasını talep ediyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Şube Hesap İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cebrail A.
  24 Haziran
  08:54

  bir daha hiçbir şekilde vakıf bankla çalışmayacağım..ve açık olan diğer bütün hesaplarımı da kapatıp çevreme de bu kötü muameleden bahsedip, vakıf bankla çalışmamalarını sağlayacağım

 • Cebrail A.
  21 Haziran
  10:51

  tamam da belediye yaptığı protokol gereği maaşlardan kesinti olmaması gerektiğini ifade ediyor. ve side bunun aksini. ve belediye personelinden de herhangi bir kesinti olmuyor da neden benden kesinti oluyor....

 • Cebrail A.
  21 Haziran
  10:49

  tamam da zaten belediyedeki personelin maaşından kesinti olmuyor. sorun burda...belediye ile yapılan protokol gereği hesaptan hiçbir kesintinin olmaması gerek.

 • Cebrail A.
  20 Haziran
  12:13

  bunu bana 2 hafta öncede söylediniz sayın vakıfbank.şubenize gittiğimde ise resmen dalga geçildi. icraat istiyorum laf değil....mağdur ediliyorum sizin tarafınızdan

 • 20 Haziran
  10:57

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 444 0724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  444 0 724
  www.vakifbank.com.tr