Vakıfbank Hesabımdan Haksız Kesinti Yaptı.

Hülya Eylül T. |

Cüzdanım çalındığı için tüm kartları iptal için tek tek bankaları aradım tüm bankalar kartımı eve yolladığı ve hiçbir ücret talep etmedi ama Vakıfbank "hesabınızdan 6 TL kesilecek onaylıyor musunuzu" cevaplamadan yeni kartı basmadı. Ayrıca kayıtlı bir işlemin içerik bilgilerini mobilden değiştiremedim ve PC'den de giremedim müşteri hizmetlerini aramak zorunda kaldım işlem içerini birlikte değiştirdik ve EFT yaptık ama bana hiçbir uyarıda bulunmadı.

Yarın sabah EFT'niz yapılmış olacak" dedi. Az önce bi baktım 20 TL işlem masrafı kesilmiş, özel kurye tutsam o kadar almazdı. Telefon bankacılığı ile yapılan tüm işlemler de 20 TL ücret alınıyormuş. İade istiyorum

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ocak
  16:24

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr