Vakıfbank Hesabımdan Bilgim Dışında 1500 TL Para Çekildi.

Güven O. |

26.12.2014 tarihinde hesabımdan 1500 TL para çekildi. Hemen müşteri hizmetleri ile görüştüm. İstedikleri her şeyi yaptım. Onca işimin içinde savcılığa gittim. Genel müdürlüğe şubeden dilekçe gönderildi. Sürekli görüştüm, işleminiz sürüyor denildi. 2 buçuk ay sonra "Kartınızın kopyalanmadığı tespit edilmiştir gibi basit bir mesaj atıldı.

Hiçbir sorumluluğum olmadığı halde bankanın güvenlik zaafiyetlerinden dolayı mağdurum ve işin daha kötüsü muhatap bulamıyorum. Bu mağduriyetim giderilene kadar seneler geçse de hiç durmadan şikayet konusu açacağım, yılmadan. Bankaya yenik düşmeyeceğim.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Güven O.
  01 Şubat
  10:11

  Otomatik cevaptan başka bir şey yapmıyorlar. Üzerinden sene geçti mağduriyetim giderilmedi. hiçbir şekilde bilgilendirilmiyorum.

 • 11 Mart
  12:26

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr