VakıfBank Hesabımda Bana Ait Olmayan Bilgiler Eklenmiş!

Yavuz G. |

İnternet bankacılığımı aktif etmek için bankaya gittiğimde saatlerce sıra bekleyenleri görünce bu işlemi internettende yapabileceğimi söyledi birisi. Bende bunun üzerine internetten yapayım dedim. Şifre gönderme işlemi sırasında bana ait olmayan bir numara eklenmiş. Kim ekleyebilir ki hemen müşteri hizmetlerini aradım bu işlemi sadece bankadan yapabiliyorsunuz kesinlikle yardımcı olamam cevaba bak! Eğer internet bankacılığım o bilmediğim numara tarafından aktif edilir de eksi hesaptan para çekilir havale edilirse kim karşılayacak! Böyle bankacılık olmaz olsun! Maaş hesabım olmasa bir gün durmam kapatırım. Hizmet olarak kesinlikle son kullanılacak bankalar arasındasınız benim için!

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik İnternet Bankacılığı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ağustos
  09:32

  Sayın GÜMÜŞ, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmış olup e-posta adresinize cevabımız gönderilmiştir. Bildiriminizin sonucunu belirtmiş olduğunuz mail adresinden kontrol edebilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr