Vakıfbank Hediye Edilen Puanım Geri Alındı!

Mehmet M. |

Vakıfbank World Card'la 18 Ocak 20 Şubat tarihleri arsında 5 adet 100 TL yakıt alımına 40 TL puan kampanyasına katıldım Vakıfbank'ın güvenilir ve güçlü bir banka olduğunu sanıyordum ancak yanılmışım. Gerçekte Vakıfbank insanları hediye puan gazıyla yanıltıp vermeyi taahhüt ettiği puanları hiçbir uyarı yapmadan geri almaya tenezzül edebilecek kadar güvenilmez ve güçsüz bir bankaymış. Vakıfbank hakkında yanılmışım.

Vakıfbank ile çalışmıyorsanız emin olun hiçbir şey kaybetmiyorsunuz.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet M.
  31 Mart
  23:17

  Ayıptır bir de dalga geçer gibi cevap yazmışlar müşterilerine verdikleri değeri gösteren acı bir cevap çünkü ben bu şikayeti yazmadan tabi ki müşteri temsilcisini aradım verilen cevap karşısında neredeyse bankanın muhtaçlığına üzülüp 40 TL'de cebimden ödeyecektim neredeyse.

 • 29 Mart
  09:48

  Sayın Müşterimiz, katıldığınız kampanyalarla ilgili bilgi almak ve işlemlerinizin hızlı sonuçlanması için 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezi ile görüşebilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr