Vakıfbank Harcama İtirazı Süreci!

Ridvan E. |

Vakıfbank'a yaptığım harcama itirazı için verdiğimiz dilekçenin üzerinden 4 ay geçti. Bankadan herhangi bir dönüş alamadık. Diğer bankalar müşterilerine süreç hakkında gün ve gün bilgilendirme yaparken Vakıfbank müşteri ilişkileri ve haklarını korumada sınıfta kaldığını gösteriyor. Yıllardır müşterisi olmamıza işlemlerimizi bu banka üzerinden yapmamıza rağmen sadık müşterilerine bile böyle davranıyor ise yeni müşterileri kazanmaya boşa uğraşmasın. Unutmayın ki en iyi reklam müşteri bağlılığı ve sahip olduğu müşterilerine karşı tutumuyla olur. Unutmayın ki bu platform marka değerinizi gözler önüne sermektedir. Müşterilerinize gerekli özeni ve ilgiyi gösteriniz. Süreci buradan paylaşacağım.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Kasım
  15:15

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr