Seyfi Umut S. Teşekkür Mesajı

Bankanızın çalışanları olan Özlem Baysal ve Aykut kasap oğluna yardımlarından ve çözüm odaklı yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim.

Vakıfbank Harcama İtirazı...

Seyfi Umut S. |

Bankanızın platinium müşterisiyim kredi kartımdan haberim olmadan herhangi bir onay vermeden yurt dışı internet sitesinden toplam 931 $ harcama yapılmış. Bu durumu şubeye yazılı olarak dilekçe ile itirazımı ilettim ancak herhangi bir dönüş olmadığı gibi kredi kartı ekstrem kesilmiş ve ödeme yapmam talep edilmektedir.

Kullanıcının herhangi bir onayı olmamasına rağmen nasıl bir güvenlik açığıdır ki bu açık kullanıcıya ödettirilmek isteniyor. İvedi olarak kartıma yansıtılan tutarların silinmesini arz ederim.

Vakıfbank'a iletilen şikayet numarası 07/09/2015 tarihinden beri ya bankamıza
yapılan bildiriminiz 344831 takip No. ile işleme alınmış ve değerlendirilmek
üzere ilgili birime iletilmiştir.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seyfi Umut S.
  01 Ekim
  11:58

  Bankanızın çalışanları olan Özlem Baysal ve Aykut kasap oğluna yardımlarından ve çözüm odaklı yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim.

 • 28 Eylül
  14:55

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr