Mehmet A. Teşekkür Mesajı

Bugün itibariyle kart aidat ücretini geri yatırmışlar. Şikayetvar ekibine teşekkürlerimi bir borç bilirim...Vakıfbaka da ilgilerinden dolayı teşekkür ederim...

Vakıfbank Hani Yıllık Kart Aidatı Kesilmeyecekti?

Mehmet A. |

1 yıl önce Vakıfbank'taki arkadaş zorla kredi kartını verdi. Verirken de kart aidatı yok kesilse bile telefon edip iptal ettirirsin dedi. Benden 66 tl yıllık kart aidatı kesmişler. Bunun üzerine ben Vakıfbank'ı aradım. Müşteri hizmetlerinde ki bayan itiraz kaydı oluşturdu 1-2 gün içinde dönülür dedi.

Kart aidatınıza ilişkin itirazınıza olumlu yanıt veremediğimizi bildiririz, birde talebinizle ilgili Türkiye Bankalar Birliği hakem heyetine başvurmak isterseniz, şikayetinizi bankamıza yazılı olarak iletebilirsiniz diye mesaj geldi. Bu şekilde insanları yanıltarak kart vermek ne kadar doğru. Kesilen bu yıllık kart aidatının geri ödenmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet A.
  27 Ağustos
  16:38

  Bugün itibariyle kart aidat ücretini geri yatırmışlar. Şikayetvar ekibine teşekkürlerimi bir borç bilirim...Vakıfbaka da ilgilerinden dolayı teşekkür ederim...

 • 21 Ağustos
  11:41

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr