18 Temmuz 2014

Vakıfbank Haksız Yere Otomatik Ödemeden Masraf Alınıyor.

Vakıfbank Bu bankanın maaş müşterisiyim. Protokole göre fatura ödemelerinden ücret alınmıyor, ki geçen seneye kadar alınmadı. Ama son 1 senedir, 2 adet elektrik faturamdan 1 tanesine her faturadan 1 tl masraf alındı. Ama diğer aynı faturadan alınmadı, sanırım ondan masraf almayı unuttular.

Bankanız ile hali hazırda devam eden maaş protokolümüze göre otomatik ödemelerden masraf alamazsınız. Ki yukarıda da dediğim gibi 1 tanesinden masraf alınmadı. Şubeniz aracılığı ile yazılı olarakta yazdım ama dönüş olmadı.

Kayıtlarınızın tetkiki ile, haksız alınan yaklaşık 10 faturadan 10 tl masrafın iadesini istiyorum. Eğer talebim kabul edilmiyorsa bana yazılı cevap veriniz, ki hukuki yollara başvurabilileyim.

Orhan 2.053 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi18 Temmuz 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön