Vakıfbank Haksız Yere Hesap İşletim Ücreti Kesimi!

Muhsin A. |

7 yıldır Vakıfbank banka kartına sahiptim. İlk açarken öğrenci hesabı olarak açılmıştı ve o günden bu zamana herhangi bir ücret kesimi olmamıştı. Zaten 3 yıl önce de Vakıfbank'tan maaş kartı yerine geçen ikinci kartımı da açmıştım. o zamandan 2015 Mayıs ayına kadarda herhangi bir ücret kesimi olmamıştı.

Benim de hesap işletim ücreti kesileceği hakkında herhangi bir bilgim yoktu. 2015 Mayıs ayında hesabımdan, önceki 6 ayı kapsayacak şekilde hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm. Vakıfbank şubesine gittiğimde 2015 Nisan ayında maaş yatımı sona erdiği için böyle bir ücret kesimi olabileceği söylendi. Bunun üzerine, bana haber verilmeden ücret kesimi olduğunu belirterek dilekçe yazdım
ama ödenmedi.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhsin A.
  09 Haziran
  12:25

  Bana hala bir geri dönüş olmadı. Daha önce de Bankayı bilgilendirdim. Bugün tekrar yazacağım.

 • 05 Haziran
  09:22

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr