Vakıfbank Haksız Muameleye Maruz Kaldım!

Gökhan D. |

Vakıfbank'tan 150. 000 TL değerinde konut kredisi kullandım ve yapılandırmak için bankaya gittiğimde herkese 70 ay için 0, 65 oran verirken , bana kredi masrafları için dava açıp kazandığım için kara listeye almışlar ve 0, 67 den aşağı oran vermiyorlar.

Bende Vakıfbank'taki kredimi Ziraat'e taşımaya karar verdim. Ve o kadar yıl çalıştığım bankadan ayrılmak zorunda kaldırdılar. O kadar müşteri temsilcimle görüşmeme rağmen olmadı.Ve bankalarından ayrılmaya karar verdim.

Sonuçta ben adliye yazı işleri müdürüyüm kanunları iyi bilirim. Komisyon vs tüm ücretler kanun dışı olduğundan iade ettiler ama bu hareketler yakışmadı. Tüm ödemelerimi ve tüm kredilerimi kredi kartları kapatıp taşıyorum. Bir daha Vakıfbank'la çalışmam.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Haziran
  10:20

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, mail adresine cevabımız gönderilmiştir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 444 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bildiriminizin sonucunu belirtmiş olduğunuz mail adresinden kontrol edebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  444 0 724
  www.vakifbank.com.tr