17 Nisan 2013

Vakıfbank Haksız Kazanç Sağlıyor!

Vakıfbank Gaziantep Nizip Şubesi'nden konut ve tüketici kredisi kullanmıştım. Kredilerimin ödeme tarihleri ise her ayın 15. günü.ben kredilerimi ödeme günümde 09:00 ile 17:00 saatleri arasında düzenli olarak ödüyorum.

Ancak banka ödeme gününün mesai saati bitimini beklemeden 2 aydan beri ayın 15'inde sabah 07:00 ile 07:30'da kredi miktarını ek hesabımdan (kredili bankomat hesabı) kesiyor ve ve aylık 20-25 tl benden haksız yere faiz alıyor. Sorun çözelim birimine şikayetimi iletmeme rağmen olumlu ya da olumsuz bir cevap alamadım 1 ayı geçmesine rağmen.

Sezgin 45 Okunma

Cevaplar

  • Sezgin08 Mayıs 2013

    Her zaman aynı cevap geliyor. Bankanın cevabı: "Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir." 2 aydan fazla oldu ama banka bir türlü haksızlığını kabul edip haksız yere aldığı faizi geri iade etmiyor. Aynı durumdaki arkadaşların hepsi tüketici mahkemelerine gitsin hiç vakit kaybetmeden. Çünkü nankanın sorunu çözeceği falan yok. Sorun çözelim dedikleri oyalama taktiğnden başka bir şey değil.

  • VakıfBank Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön