Vakıfbank Hakkıma El Koyan Banka!

Akin S. |

Ben böyle vurdumduymaz böyle kalitesiz böyle müşteri hakkına el koyan bir banka ve yetkilileri görmedim! Maaş aldığım hesaba isabet eden maaşıma resmen üzerine çöktüler. Bu nasıl bir müşteri. Ama az kaldı amaç o parayı almaktan ziyade hukuksal olarak başlarına musallat olma zamanı geldi.

Bir de bu yazının altına utanmadan benimle irtibat kurulduğunu şikayet konusun giderildiğini filan yazıyorlar edep yahu edep biraz. Sanki geri kalmış Etiyopya bankaları gibi. Hakkımı helal etmiyorum!

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Akin S.
  29 Aralık
  16:23

  29.12.2014 16.05 itibariyle İzmir merkez şube den emini kuzucu adında banka yetkilisi aradı ve saçma bir nedenle daha önce farklı bir kurumdan promosyon aldığımı belirterek aynı sene içinde tekrar alamayacağımı belirtti. Bunun üzerine benimle birlikte daha önce başka bir kurumda hiç çalışmamış arkadaşıma da promosyonu yatırmadıklarını belirttiğimde saçma sapan bahaneler söylemeye başladı ve tatmin edecek bir neden sunamadı. Bana bu parayı alamayacağıma dair resmi bir protokol yazısı dahi sunamayan bu banka hala neyin hesabını yapmaya çalışıyor anlamış değilim. Kaybeden ben değil banka olacaktır çünkü askerlik kredisi ve bes dahil bundan sonra ben ve çevrem için Vakıfbank bitmiştir. Hiçbir şekilde çözüm odağına sahip olmayan çalışanlarıyla ve yöneticileriyle daha çok müşteri kaybetmeye devam edecektir ve etmelidir.

 • Akin S.
  22 Aralık
  15:56

  Şikayetimin üzerine aşağıda yer alan otomatik mesaj gönderme dışında hiçbir çabası olmayan vakıfbank ve vakıfbank çalışanları sizden ne banka olur ne de banka çalışanı olur.bu kadar sorumsuz bir banka olmanız inanın size çok müşteri kaybettirir.

 • 09 Aralık
  16:45

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr