Vakıfbank Hakem Heyeti Kararlarını Uygulamıyor.

Ramazan Y. |

Vakıfbank'tan kullanmış olduğum konut kredisi için ödemiş olduğum dosya masrafını iadesi için hakem heyetinden 11 martta iade yönünde karar çıktı. Kredi kullandığım şubeyi aradım bir iki ay içerisinde kredi masrafı için alınan bedelin hesabıma geçeceğini söylediler.

Aradan altı ay geçti bugün kredi kullandığım Ankara yıldız şubesinden F** hanımla görüştüm kararın kendilerine ulaşmadığını söyledi ve hakem heyeti ile görüşmem gerektiğini söyledi, hakem heyeti bana gönderilen tarihte bankaya da gönderildiğini söylüyor. Vakıfbank'ta bu işlemi yapan bir departman yok mu? mahkeme kararı niteliğinde olan hakem heyeti kararları neden uygulanmaz cevap bekliyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan Y.
  19 Ocak
  17:15

  Banka ödeme yapmıyor, üç ay kadar önce hakem heyetine tekrar gittim çıkan kararı tekrar bankaya gönderilmesini talep ettim, karar tekrar gönderildi ama banka tarafında değişen bir şey yok ödeme yapmadılar. Ünlü bir düşünür çok doğru söylemiş, bankalar güneşli havada şemsiye verip yağmurlu havada alırlar.

 • Ramazan Y.
  26 Eylül
  10:31

  Vakıfbank yetkilisi kararın kendilerine ulaşmadığını söyledi. Hakem heyeti önce savunma sonra karar olmak üzere iki ayrı yazının bankaya gönderildiğini söylüyor sonuç olarak elimde karar var ama dosya masrafınının iadesini alamıyorum

 • Ramazan Y.
  26 Eylül
  10:28

  Vakıfbankyetkilisi bir kararın kendilerine ulaşmadığını söyledi

 • Ramazan Y.
  26 Eylül
  09:56

  Vakıfbank yetkilisi kararın kendilerine ulaşmadığını söyledi, hakem heyeti gi önce savunma sonra karar yazısının gönderildiğini söylüyor sonuç olarak elimde karar var kararın gereği uygulanmıyor

 • 15 Eylül
  11:16

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr