Vakıfbank Hakem Heyeti Kararı Uygulanmıyor!

Yusuf T. |

Elime yaklaşık 3 hafta önce Hakem Heyeti kararı geldi karar numarası:781-54-867 bende elime karar ulaşınca ilgili şubeyi aradım şube karar bize gelmez genel müdürlüğe gider onlar ilgilenir cevabını aldım. Bende bunun üzerine Vakıfbank Genel Müdürlüğünü aradım evet karar elimize ulaştı yoğunluk var 2 hafta içinde paranız hesabınıza geçer dediler 3 hafta geçti yatmayınca genel müdürlüğü tekrar aradım onlar bu sefer telefon bankacılığına aktardılar, oradaki ilgilide şubeyi ya da genel müdürlüğü arayarak kayıt numarası oluşturmamı söyledi genel müdürlüğü arıyorum tekrar telefon bankacılığına aktarıyor. Beni oradan oraya sürükleyip duruyorlar.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf T.
  12 Mayıs
  11:24

  Banka İcra Hukuk mahkemesine kararın durdurulması için müracatta bulunda 14.04.2016 tarihinde mahkeme oldu. Hakim beni haklı buldu ama hala bankadan ses soluk yok bende üzülerek bankaya icra göndercem galiba

 • Yusuf T.
  22 Ocak
  19:11

  Beni aradılar hakem heyetinin yok hükmünde olduğunu söleyip kapattılar. Bende Pazartesi günü olayı yargıya taşıyorum. Bakalım mahkemede nasıl bir sonuç çıkacak

 • 22 Ocak
  12:03

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr