Vakıfbank Habersiz İcra Takibi Başlatmış!

Muammer Y. |

Bankanızın kredili bankomat hesabından kullandığım 2000 TL'yi bana hiç haber vermeden icra müdürlüğüne göndermişsiniz. Aynı durumda kalan eşimin hem kredi kartı hem de bankomat hesabı için uyarılar yapılsa dahi yapılandırma yoluna gidilmiş işlemin kolaylaştırılmıştır. Bankanızın bu farklı tutumunu anlayamadım. Aslında halden anlayan banka diye bildiğim banka neden bunu yaptı anlayamadım.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muammer Y.
  05 Ocak
  16:28

  Bankanızın daha önce maaş müşterisi iken kredili bankomat kullanıyordum. Burada kullanmış olduğum kredili bakiyemin borçlarını ödeyemedim. Gecen yıl aynı durum eşiminde başına gelmiş ama banka olan borçların yapılandırma yoluna gitmiştir. Ama benimkinde bana hiçbir şekilde ulaşılmadan (ki bazı bankalar ileti atarak haberdar ediyor) icra işlemlerini başlatmış. Bu durumda ne yapacağımı bilmiyorum. Bu kadar yazmama rağmen bir zahmet dönüp yanıt bile vermiyorsunuz. Durumun incelenerek tarafıma bildirilmesini ve sorunumun tatlıya bağlanılmasını istiyorum.
  Başka bankalarda durum müşteri lehine anlaşılır hala getirilirken sizin banka (haldan anlayan) neden böyle yaptı anlayamadım.

 • Muammer Y.
  24 Aralık
  11:19

  Eşimin kullandığı kredili bankomat hesabını asgari tutarını ödeyemediğimden dolayı banka bize telefonla ulaşamamış direk icra işlemi başlatmıştır. Oysa aynı banka benim durumumda ise bana ihtarname çekmiş ama telefon numarası vererek istersem yapılandırma yapılabileceğini söylemiştir. Eşimin telefon numarası05063029736 akşam 17 30 dan sonra iletişime geçilebilir. Ben bu çifte standardı anlayamadım.

 • 23 Aralık
  11:16

  Bankamıza şikayetvar.com’dan iletmiş olduğunuz kaydınıza istinaden, Bankacılık kanunu gereği 3.şahıslar ile bilgi paylaşımı yapılamamakta olup, konu ile ilgili kişi tarafından Bankamıza bilgi paylaşımı yapıldığında gerekli bilgilendirme yapılacaktır.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ve taleplerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizden iletebilirsiniz.
  VakıfBank