Vakıfbank Haberim Olmadan Hesap Açmış!

Metin F. |

Yaklaşık 6 yıldır farklı bankadan maaş alıyorum. Çok memnundum ancak şirket Vakıfbank ile anlaşmış ve tüm personellere hesap açtırmışlar ve ayrıca maaşlar yatırılmış.Bankaya gittiğimde yaklaşık 50 sayfa civarı sözleşme ve imza atmamı istediler ve zorunlu kredi kartı veriyorlar kabul etmedim sadece madem kartım gelmiş kartı aldığıma dahil imza atacağımı söyledim olumsuz dediler.

Maaş çekmek istedim kimlikle havale kesiyorlar şubem neresi onu bile bilmiyorum ve benim bilgilerimi banka nereden bulup adıma hesap açıp maaş yatırılıyor ve kartımı vermiyorlar 50 civarı imza çok anlamsız geldi. Sözleşme istedim avukata göstereceğim dedim veremeyeceğiz diyorlar. Bu bayramda parasız kaldım maaşımı çekemiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin F.
  15 Ekim
  01:21

  henüz banka tarafından gelen otomatik mesaj haricinde çözüm sağlanmamıştır

 • 11 Ekim
  10:08

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr