Vakıfbank Haber Vermeden Puan Yükleniyor, Puan Alınıyor!

Didar Beyza Y. |

Vakıfbank world kartıma 12 martta 100 world puan yüklenmiş ve bu world puanlar 27 martta kullanılmadığı için geri çekilmiş. Banka haberim olmadan yüklediği puanları yine haberim olmadan kullanmadığım için geri çekmiş. Her türlü gereksiz haberi mail veya mesaj yolu ile verirken müşteri yararına olan bir durum haber verilme gereği dahi duyulmuyor.

Bunun üzerine 4440724'den 20 dk müşteri temsilcisinin bağlanmasını bekledim. Durumu izah ettim ve tabiki son derece kaba bir tavırla bunun takibini kendim yapmam gerektiğini öğrendim. Bir yetkilinin beni aramasını talep ettim ama yetkililerinin beni aramasının mümkün olmadığı cevabını da aldım. Vakıfbank'a ait olan kartların iptal ettim.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Nisan
  10:38

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr