Hakan Ö. Teşekkür Mesajı

şikayetime olumlu dönüş yaptılar.haksızlığı giderdikleri için teşekkür ederim.

Vakıfbank Güya 1000 TL Faizsiz Ve Masrafsız Nakit Avans Verdi!

Hakan Ö. |

Vakıfbank World Card'dan size özel faizsiz, masrafsız, 4 taksitle bedava 1000 TL kredi kampanyasına dair gelen mesaj üzerine 27.07.2013 tarihinde kredi kartımla Ben 1000 TL çektiğimde otomatikmen 4 taksit olacağını sanıyorken yanlış yaptığımın farkına varıp iptal butonuna basmama rağmen ATM parayı hemen verdi.

ATM parayı yatırma bölümü olmadığından 3 km ilerideki Gölcük Vakıfbank ATM'sinden hemen parayı geri yatırdım. Müşteri hizmetlerini aradım, yanlışlıkla parayı nakite taksit yerine nakit çektiğimi bu hatanın düzeltilmesini rica ettim. Kesinti yapılmamasını rica etmeme rağmen o hatayı bir kere yaptınız. Kesinti yapılacağını belirtti ekstremede sağ olsunlar hemen 37 TL artı bir sürü kesinti yaptılar...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Nakit Avans Faizi

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan Ö.
  29 Eylül
  21:53

  şikayetime olumlu dönüş yaptılar.haksızlığı giderdikleri için teşekkür ederim.

 • Hakan Ö.
  31 Ağustos
  13:29

  Ilk musterisine yaptigi hatayi aninda cezalandirmasi hichos degil

 • Hakan Ö.
  28 Ağustos
  21:08

  vakıfbanka sorun çözelim ve müşteri hizmetlerine durumumu sözlü ve yazılı olarak belirttiğim halde kesintiyi yaptınız.tekrar sorun çözelime belirttim sonucu bekliyorum.

 • 27 Ağustos
  14:56

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr