Vakıfbank Güvenlik Zafiyeti!

Fatma Ş. |

Bilgilerimi Karaman Vakıfbank Şubenizden banka çalışanı tarafından kullanmış olduğum kredi ve bankomat işlem bilgilerim tarih ve TL miktarına kadar 3. şahıslarla paylaşmıştır. Kendisi 1. derece yakınım bile olmaması ayrı bir konu. Böyle bir güvenlik anlayışı olamaz.

Kişiler 14.06.2013 tarihinde bankanıza giderek ayrıca hesap dökumanlarımı alabiliyorlar. Nasıl olur böyle bir şey? Kendisini telefonla aradığım dada bunları teyit ediyor. Bu konuyu Banka Denetleme Kuruluna kadar götüreceğim. Bu ne kurumsallık anlayışınıza ne güvenlik (sözde) anlayışınıza uymuyor.

Ayrıca parayı Bankomat.tan çektiğimi ve miktarını bana iletebilmektedir. Sakın bana 3. şahıslarla paylaşılmıyor demeyin.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Haziran
  10:22

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 444 0724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  444 0 724
  www.vakifbank.com.tr