22 Haziran 2013

Vakıfbank Güvenlik Zafiyeti!

Bilgilerimi Karaman Vakıfbank Şubenizden banka çalışanı tarafından kullanmış olduğum kredi ve bankomat işlem bilgilerim tarih ve TL miktarına kadar 3. şahıslarla paylaşmıştır. Kendisi 1. derece yakınım bile olmaması ayrı bir konu. Böyle bir güvenlik anlayışı olamaz.

Kişiler 14.06.2013 tarihinde bankanıza giderek ayrıca hesap dökumanlarımı alabiliyorlar. Nasıl olur böyle bir şey? Kendisini telefonla aradığım dada bunları teyit ediyor. Bu konuyu Banka Denetleme Kuruluna kadar götüreceğim. Bu ne kurumsallık anlayışınıza ne güvenlik (sözde) anlayışınıza uymuyor.

Ayrıca parayı Bankomat.tan çektiğimi ve miktarını bana iletebilmektedir. Sakın bana 3. şahıslarla paylaşılmıyor demeyin.

Fatma 97 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi22 Haziran 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 444 0724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 444 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön