Vakıfbank Güvenlik Sorunu!

Alperen Y. |

Kartımda ki 0. 01 tl harcamayı yapmadığımı düşünüyor ve müşteri hizmetlerini arıyorum 20 dakika bekledikten sonra N**adında ki hanım firmayı kendimin araştırabileceğimi söylüyor. Kabalık üslup bozukluğuda çabası mail atacağımı söylüyorum, kendin bilirsin diyor. Ben bankomat kartımı mecburiyetten kredi kartımı keyiften kullanıyorum.

Bu güvenlik sorunu ve kaba tavırlarınız biran önce çözülmezse kredi kartımı iptal edeceğim ve her platformda bu sıkıntıları dile getireceğim, nerede kaldı müşteri memnuniyeti? En önemli şey müşterinin kendisibi güvende ve değerli hissetmesidir, ben sizin kartınızı aklımda soru işareti kalıp fırça yemek için kullanmıyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alperen Y.
  15 Aralık
  07:15

  Sikayeti yazali iki ayi gecti hala bir banka yetkilisi aramaya tenezzul etmedi bende kartimi iptal ettim dogal olarak ...

 • Alperen Y.
  11 Kasım
  20:40

  Hunuz hala bir cevap gelmedi yetkililerden :(

 • 08 Kasım
  11:31

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr