25 Nisan 2013

Vakıfbank Güncel Altın Fiyatlarının Yansıtılmaması!

Bu konuda çok fazla şikayet olduğunu biliyorum. Genel olarak bankalar da yapıyor bunu. Aynı durum benim için de geçerli.Güncel altın fiyatları gram olarak 85 tl olsa da, internet şubesindeki fiyatlar güncellemiyor ve 82 tl olarak görünüyor. Satmaya kalktığımızda biz piyasa şartlarından faydalanamıyoruz.

Düştüğü zaman hemen güncellenmesi bankanın şaibeli işlem yaptığının kanıtı adeta. Bankayı arayıp durumu düzeltmesini söyledim ama kazançlarının düşeceğinin farkındalar, değişiklik yapmadılar. Durumun devam etmesi durumunda BDDK'ya yazılı bildirim göndereceğim.

İsa 73 Okunma

Cevaplar

  • İsa 30 Nisan 2013

    BDDK ya postaladım zarfı.

  • İsa 28 Nisan 2013

    Verdiğiniz telefon numarasından size ulaşmak 10 dk sürüyor. Bunu düzeltin önce sonra arıyalım sizi. Buradaki şikayet konusu olan altın fiyatları piyasa fiyatlarına daha yakın şu anda ama hala 1 tl fark var. Şu anda BDDK'ya yazdığım mektup hazır duruyor zarflanmış durumda, çözüm getirilmezse postane bana 1 dk mesafede.

  • VakıfBank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön