Vakıfbank Gişe Görevlisinin Bilgisizliği.

Orhan B. |

Diyanet İşleri Hac Başkanlığının "Hac kesin kayıt ücreti" yatırılması hususunda anlaştığı bankalar arasından, halihazırda bir miktar paramın olduğu hesabı kullanmak için Vakıfbank'ı tercih ettim. Saat 17.10'da sıra geldi ve gişe görevlisi sistemin hac kayıt ücretini kabul etmediğini söyledi.

Diyanet'ten verilen kağıdı göstererek anlaşmalı bankalar listesinde Vakıfbank olduğunu gösterdim ve itiraz ettim. Daha sonra gişe görevlisinin bilgisi olmadığından kaynaklı yanlış bilgilendirildiğimi öğrendim. Bu hatayı telafi edeceklerine sorunumu çözmeden hesaptan aktarılmasını istediğim miktarı elime tutuşturup, "Ziraat Bankasına götürüp yatır" diyerek beni başlarından savdılar.

Etiketler :

Şube Gişe İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mart
  09:57

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr