21 Ocak 2014

Vakıfbank Gerçekten Garip Bir Banka!

10 Kasım 2013 Tarihinde Babamı kaybettim. Babam maaş hesabını ne yazık ki Vakıfbank'a taşımış ve hayatta olduğu süre içerisinde bu bankadan 2 adet ihtiyaç kredisi kullanmıştır. Kredi kullanırken sigorta için ayrıyetten masraf kesen bu banka babam vefat ettiğinde bize yani miraskarlarına bu borcu ödemeyi yükümlü tutmuştur.

Aynı durum diğer özel bankalarda oldu ve sigortaların tamamı evimize acınızı paylaşıyoruz diye kağıt göndererek hesaplarını tamamını kapattı. Ama Vakıfbank'ın bize dediği müşterimiz kredi kullanırken zaten hastaydı diye kaba bir tabirle geri dönüş yapmıştır.

O zaman neden sigorta yaptın neden para kestiniz dediğimizde cevap yoktur. Bir daha tövbe diyorum!

Halit 100 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön