Vakıfbank Emekliye Haksızlık Yapıyor.

Turabi T. |

Ben 16 yıldır emekli maaşımı Vakıfbank'tan alıyorum ve paramı biriktirmek amacı ile bankada tutuyordum. Lakin bu parayı sgk geri iade almış, ben de Vakıfbank perpa şubesine gidip ne kadar paramın sgk ya iade edildiğini öğrenmek istedim ancak tarafıma verecekleri bilgilendirme ekstresi için bedel istediler, ayrıca para çektiğim banka kartımı 16 yıldır kullanıyorum, kartımın arızalı olduğunu görüp tespit ettikleri halde kart için yine ücret talep ettiler.

Hiçbir bankanın bu şekilde uygulaması olmadığını söylediğimde, minnetsiz bir şekilde kendilerine has bir durum olduğunu beyan ettiler ve ben hala ekstre bilgisi alamadım ve ne kadar paramın iade edildiği konusunda bilgi vermiyorlar.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mayıs
  14:37

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr