Vakıfbank Elimde Olmayan Kart İçin Aidat Alıyor.

Keriman Ö. |

Yaklaşık 4 yıldır Vakıfbank'ın Word kartını kullanmaktayım. Kamuda çalışırken banka kartımla birlikte vermişlerdi ve bu seneye kadar hiç bir kart aidatı istemediler. 2 senedir kamudaki işimden ayrılmama rağmen kart aidatı ödemedim. Kredi kartının kullanım süresi 09/2013' te doldu . Bankadan yeni kart gelmedi. Bende kartımı kapattırmak için Vakıfbank'a telefon ettim. Bana bu işlemi ancak şubede gerçekleştirebileceğimi söylediler.

29.04.2014 tarihinde gittiğimde kartın 50 lira aidat ücreti olduğunu söylediler. Ayrıca şubeden alo bankacılıkla kapatabileceğim söylendi. Ben eylül'den beri kullanmadığım ve kapatmak istediğim halde yanlış yönlendirildiğim karta ücret ödemek istemiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mayıs
  09:40

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr