Vakıfbank Eksper Paramın Tamamını İade Etmedi.

Emine İ. |

Vakıfbank siteler şubesine ipotekli krediye başvurdum, olumlu cevap verdiler. 600 tl eksper ücretini peşin olarak yatırdım eksper evime değer biçti sorun yok dedi bir kaç gün içinde kredimin çıkacağını söylediler. Daha sonra bankaya gittiğimde evraklarımı işleme koymamışlardı. Apartopar evraklarımı işleme koydular ve o gün kredinin 36 aya düştüğüne dair yasa çıktığını söyleyip apar topar işlemimi kayda aldılar ama kredimin onaylanmayacağını 36 ay ödemeyle sorun olmayacağını söylediler, kabul etmedim. Eksper parası için dilekçe yazdım 600 tl nin 202 tl 3 ay sonra hesabıma yatırıldı. Kalan paramı istiyorum banka çalışanlarının ihmalinden mağdur oldum beni bilgilendirmediler.

Etiketler :

Ekspertiz Ücreti İpotek İşlem Ücretleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  10:42

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr