Vakıfbank Eksik Bilgi Verilerek Kredi Kartı Oluşturma!

Ahmet K. |

26.01.20016 saat 14:15 sularında Eskişehir Tren Garında Vakıfbank çalışanı olduğunu iddia eden 2 kişi yanıma gelerek bir form doldurmamı talep ettiler. Taleplerini geri çevirmeme rağmen kredi kartı almak istemiyorsanız en azından formu doldurarak kendisine yardımcı olmamı istediler. Bunun üzerine yardımcı olmak amacıyla formu doldurdum. Banka tarafından aranacağımı ve kredi kartı istemediğimi belirttiğim takdirde işlem yapılmayacağı yönünde bilgi verdiler. Ama bugün telefonuma Vakıfbank'tan gelen mesajda kredi kartı başvurunuz onaylanmıştır, en kısa sürede adresime geleceğini belirten bir mesaj geldi. Eksik bilgi veren kişiler hakkında gerekli hukuki hakkımı kullanarak dava açacağım.

Etiketler :

Kredi Kart Habersiz Kart

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Şubat
  10:35

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr