Vakıfbank Ek Ödeme Gecikmesi!

Eyüp G. |

Vakıfbank ile maaş protokolü bakanlık bünyesince yapılmış ve maaşlarımız ile ek ödemelerimizi bu bankadan almaktayız. Protokolde ek ödemelerin bankada bekletileceğini içeren bir madde olmamasına rağmen ek ders ödemelerini çok geç almaktayız.

Müdürlüğümüzce ayın ilk iş günü veya en geç ikinci iş günü bankaya gönderilen ödeme talimatına rağmen ek derslerimiz ayın 7 veya 8 inde yatmaktadır. Birkaç defa banka personeline hatırlatmamıza rağmen ödemeler düzene girmemiştir.

Protokolde maaşların bile en fazla 2-3 bekletileceği yazarken herhangi bir hüküm altına alınmayan ve maaş ödemelerinin 1/100'ü kadar tutmayan ek ders ödemelerinin hangi gerekçeyle 6-7 gün bekletildiğini gerçekten merak ediyorum.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Aralık
  11:27

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr