Vakıfbank Ek Hesabım Kapatılmıyor!

Zafer B. |

Ben Gaziemir/İzmir şubesinin müşterisiyim. Daha önceden de banka çalışanına vede mail olarak Vakıfbanka bildiride bulundum ama sonuç alamadım burada kesin bir sonuç alacağım. Bankanın verdiği ek hesap ücreti önceden 500 tl civarındaydı. Bankadan kredi kullanmak zorunda kaldım ve kredi kullandığım için benim ek hesabımı 2000 tl olarak daha sonrada isteğim üzerine 3000 tl ye çıkardılar. Şimdi bu ek hesabı kapatmak istiyorum bana kapatamayız bizim şirketle anlaşmamız var diyerek kapatmıyorlar. Bu ek hesabımın kapatılması konusunda gereğinin yapılması istiyorum.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer B.
  30 Mayıs
  22:21

  Tam 38 gün oldu sorunum çözülmedi? Bu site bankaya bu şikayetimi iletmiyormu ???

 • Zafer B.
  17 Mayıs
  16:44

  Sorun çözelim diyorsunuz yaklaşık 1 ay oldu daha sorunumu çözemediniz vakıfbank çalışanları .Bu gün gaziemir şubesi telefon açtı o beni havalimanı şubesine yönlendiriyor gaziemir havalimanı şubesine gittim hep hikaye anlatıyor müdüre hanım sizinle konuşacak dedi sorununu çözecek dedi dikkate alıp konuşmak bile istemedi sayın müdüre hanım.Ek hesabımı ya kapatsınlar yada 300-500 tl gibi minumum bir seviyeye düşürsünler onuda yapamıyorlarsa o koltukta oturmasınlar haketmiyorlar çünkü.Saygılarımla.

 • 22 Nisan
  10:24

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir.
  Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  VAKIFBANK
  Sorun Çözelim